ADVENTNÍ  TVOŘENÍ

V sobotu 25. listopadu  jsme se sešli s maminkami a  dětmi v klubovně šachového klubu k předvánočnímu rukodělnému tvoření . Protože se děti  v listopadu těší nejdříve na  mikulášskou nadílku,    rozhodly  se   vyrobit si  svého  Mikuláše, čerta a anděla.  Velice se všem také líbilo zdobení perníčků, které už tradičně napekla  Dana Zářecká.   Vše doplnily malé betlémky, vánoční věnečky a veselí sněhuláci.  Celkovou atmosféru krásně  provoněly pláty včelího vosku, ze kterých  jsme vytvořili vánoční svíčky.                                                                                                                                                            Toto předadventní tvoření jsme mohli uspořádat díky dotaci městského úřadu Tábor, za což  děkujeme.

25.listopad  -  ADVENTNÍ  TVOŘENÍ