Psychorehabilitační pobyt v Dobronicích

Letošní třídenní psychorehabilitační pobyt v Dobronicích jsme uskutečnili v posledním prázdninovém týdnu. Předpověď nám hrozila uplakaným počasím. Naplánovali jsme si pro jistotu dostatek činností , které je možné zvládnout pod střechou.

Nakonec jsme byli počasím příjemně překvapení. Několik mírných přepršek nás od venkovní činnosti neodradilo.

Uspořádali jsme honbu za pokladem, vyrazili ke zřícenině hradu a ke kapli Nanebevzetí Panny Marie, od níž je do údolí Lužnice nádherný výhled. Děti se v areálu kempimku mohly dosytosti vydovádět.

Pod střechou jsme pak malovali kamínky. Z cukrářské hmoty si každý vytvořil a vyzdobil vlastní dortík. Z barevných korálků jsme pro sebe i své kamarády navlékali náramky a z papírových proužků jsme vykouzlili kytičky a různá zvířátka.

V sobotu všechny zúčastněné nadchla a pobavila originální zábavná soutěž ve zpěvu a tanci zorganizovaná Jiříkem Ciffrou.

Pobyt jsme tradičně ukončili slavnostním předáváním diplomů a drobných cen pro všechny zúčastněné děti. Příští rok si v žádném případě pobyt nenecháme ujít.

26.-29.8. - pobyt Dobronice/