KLUBOVÉ PŘEDČARODĚJNICE

V sobotu odpoledne  22. dubna  jsme se sešli na návsi v Náchodě. Odtud jsme se společně  vydali k Malému Jordánu do pohádkového městečka Skřítkov, kde jsme před rokem umístili  skřítka Klubáčka, kterého nám namalovala Jessica Šulcová. Tomu jsme  kytičkami a sluníčkem dozdobili jeho zimou pochroumané okolí. Tady také děti čekalo trochu dobrodružné pátrání po bonbonovém pokladu.  Dostaly se k němu  po stopách, které tvořily obrázky různých lesních zvířátek  a ptáků.

Od Malého Jordánu  jsme se pochodem přesunuli  na zahradu Smržových. Zde byly pro děti přichystány soutěže. S velkým zájmem se setkalo házení kroužků na nos čarodějnice. Po soutěžení si všichni na ohníčku opekli donesené buřtíky. Společně s tatínkem Pepou Skalským děti vyrobily čarodějnici, jejíž upálení bylo hřebem sobotního programu.

Celé odpoledne se i díky krásnému slunečnému počasí báječně vydařilo. Společně se těšíme na předčarodějnice v roce 2024,

22. dubna  -  PŘEDČARODĚJNICE